Телефоны сотрудников отдела образования

Вакансии организаций образования

Потребность в педагогических кадрах на 2016-2017 учебный год в организациях образования города Караганды

Рет                                        № Білім беру  ұйымының атауы Білім беру ұйымының мекен-жайы Пәні Оқыту тілі Мамандар саны Жүктемесі
1 "№ 20  негізгі орта мектеп" КММ Крымская 20 ағылшын тілі  орысша 1 9сағат
2 "№ 44 негізгі мектеп" КММ Учебная 7 ағылшын тілі  орысша 1 6 сағат
3 "№ 91 негізгі орта мектеп" КММ Гудермесская 129 ағылшын тілі орысша 1 12 сағат
4 «№ 3 Балалар музыка мектебі» КМҚК Керамическая 76 аккордеон қазақша, орысша 1 18сағат
5 "№ 88 ЖББОМ" КММ Мустафина 28 алғашқы әскери дайындық орысша 1 18сағат
6 "№ 5 ЖББОМ" КММ Степной 1 бастауыш сынып орысша 3 18 сағат
7 "№ 21 негізгі мектеп" КММ Казахстанская 40 бастауыш сынып  орысша 1 21 сағат
8 "№ 30 ЖББОМ" КММ 21микрорайон бастауыш сынып  орысша  1 15 сағ
9 "№ 30 ЖББОМ" КММ 21микрорайон бастауыш сынып  орысша 1 13 сағ
10 "№ 33 МББК" КММ Кемеровская 36/2 бастауыш сынып  орысша 1 10 сағ
11 "№ 44 негізгі мектеп" КММ Учебная 7 бастауыш сынып орысша 2 18сағат
12 "№ 48 ЖББОМ" КММ Ержанова 13 бастауыш сынып  орысша 1 18 сағат
13 "№ 91 негізгі орта мектеп" КММ Гудермесская 129 бастауыш сынып орысша 1 22 сағат
14 "№ 93 гимназия" КММ Алиханова 24 бастауыш сынып орысша 3 18 сағат
15 "№ 97 гимназия" КММ Ержанова 15 бастауыш сынып орысша 1 18 сағат
16 "№ 101 мектеп-лицейі" КММ Гульдер 1,Таттимбета 1/2 бастауыш сынып орысша 2 18сағат
17 "№ 134негізгі мектебі" КММ Темирязев көш 6 бастауыш сынып орысша 1 18сағат
18  "№2 өнер мектебі" КМҚК Солнечная 2а бейнелеу өнері және сызу, компьютер. графикасы орысша, қазақша 2 18сағат
19 "№ 64 негізгі орта мектеп" КММ Вагонная  көш 1а биология орысша 1 16сағат
20 "№ 137 ЖББОМ" КММ М.Маметова көш 97 биология орысша, қазақша 1 18сағат
21 "№ 20  негізгі орта мектеп" КММ Крымская 20 география орысша 1 8сағат
22 "№ 93 гимназия" КММ Алиханова 24 география орысша 1 10 сағат
23 «№1 Балалар музыка мектебі» КМҚК Ерубаева 45а гитара орысша, қазақша 1 18сағат
24 «№ 4 Балалар музыка мектебі» КМҚК 19 микрорайон  гитара орысша, қазақша 1 18сағат
25  "№2 өнер мектебі" КМҚК Солнечная 2а гитара орысша, қазақша 3 18 сағат
26 "№15 ЖББОМ" КММ Сатыбалдин көш 19 дене шынықтыру орысша, қазақша 1 20сағат
27 "№ 44 негізгі мектеп" КММ Учебная 7 дене шынықтыру орысша 1 6сағат
28 "№ 93 гимназия" КММ Алиханова 24 дене шынықтыру (қыздар) қазақша 1 10 сағат
29  №108 «Арман» балабақшасы КМҚК 12 м-н, 12а Дене шынықтыру нұсқаушысы қазақша 1 18сағат
30 № 114 «Бақыт» балабақшасы КМҚК Ермекова,81     Дене шынықтыру нұсқаушысы қазақша 1 18сағат
31 № 114 «Бақыт» балабақшасы КМҚК Ермекова,81     Дене шынықтыру нұсқаушысы қазақша 1 18сағат
32  №27 «Балдәурен» б/б КМҚК Дружбы 127а/1 Дене шынықтыру нұсқаушысы орысша 1 24 сағат
33 «№4 ЖББМИ» КММ 2-ая Пятилетка 27а Дәрігер орысша 1 18сағат
34 «№ 3 Балалар музыка мектебі» КМҚК Керамическая 76 домбыра қазақша 2 18сағат
35 «№ 4 Балалар музыка мектебі» КМҚК 19 микрорайон  домбыра қазақша 2 18сағат
36  "№2 өнер мектебі" КМҚК Солнечная 2а домбыра қазақша 4 18 сағат
37 "№ 21 НМ" КММ Казахстанская 40 информатика  орысша, қазақша 1 12 сағат
38 "№ 33 МББК" КММ Кемеровская 36/2 информатика орысша 1 18сағат
39 "№ 78 НОМ" КММ Баженова 160 информатика орысша 1 8 сағат
40 "№ 93 гимназия" КММ Алиханова 24 информатика қазақша/орысша 1 10 сағат
41 «№1 Балалар музыка мектебі» КМҚК Ерубаева 45а концертмейстер орысша, қазақша 3 18сағат
42 «№ 3 Балалар музыка мектебі» КМҚК Керамическая 76 концертмейстер қазақша/орысша 1 18сағат
43 «№ 4 Балалар музыка мектебі» КМҚК 19 микрорайон  концертмейстер қазақша/орысша 2 18сағат
44 «№1  өнер мектебі» КМҚК Орбита ықшам ауданы концертмейстер орысша 1 18 часов
45  "№2 өнер мектебі" КМҚК Солнечная 2а концертмейстер орысша, қазақша 4 18 сағат
46 "№ 101 мектеп-лицейі" КММ Гульдер 1,Таттимбета 1/2 логопед қазақша 1 18 сағат
47 "№ 58 ЖББОМ" КММ Ермекова д9 медбике  орысша, қазақша 1 1,5 ставка
48 "№ 101 мектеп-лицейі" КММ Гульдер 1,Таттимбета 1/2 медбике  орысша, қазақша   18 сағат
49 "№ 30 ЖББОМ" КММ 21микрорайон мектепалды даярлық  тобының тәрбиешісі орысша 1 18 сағат
50 "№ 30 ЖББОМ" КММ 21микрорайон мектепалды даярлық  тобының тәрбиешісі қазақша 1 18 сағат
51 "№ 33 МББК" КММ Кемеровская 36/2 мектепалды даярлық тобының тәрбиешісі орысша 1 18 сағат
52 № 23 «Ақниет» б/б КМҚК Н.Абдирова,43 тәрбиеші орысша 1 18 сағат
53 №16 "Алтынай" балабақшасы КМҚК  Лободы 39 тәрбиеші орысша 2 18 сағат
54  «Алпамыс» балабақшасы КМҚК ул.Коцюбинского стр25 тәрбиеші орысша 1 24 сағат
55 "№ 121 «Айналайын» балабақшасы КМҚК Ержанова, 63а тәрбиеші орысша 1 24 сағат
56  «Бәйтерек» балабақшасы КМҚК Ермекова 106/3 тәрбиеші қазақша, орысша 3 18 сағат
57 №146 «Балауса» б/б КМҚК Волочаевская 42 тәрбиеші орысша 3 18 сағат
58 «Балбөбек» балабақшасы КМҚК 11м-н д.24 кв.48 Тәрбиеші  орысша 1 24 сағат
59 «Таңшолпан» балабақшасы КМҚК Кривогуза, 80/2 Тәрбиеші  орысша 1 18 сағат
60  № 27 «Балдәурен» б/б КМҚК Дружбы 127а/1 тәрбиеші орысша 2 30 сағат
61 "№ 8 НОМ" КММ Восток 3 музыка қазақша 1 6 сағат
62 «№ 41 ЖББОМ » КММ жанындағы  шағын орталық  пр. Нуркена Абдирова 37/1 музыка жетешісі  қазақша  1 0,75
63 "№ 44 негізгі мектеп" КММ Учебная 7 музыка орысша 1 5 сағат
64 "№ 59 ЖББОМ" КММ Волочаевская 46 музыка қазақша 1 6сағат
65 "№ 62 ЖББОМ" КММ Солнечная 2а музыка орысша 1 14сағат
66 "№ 91 НОМ" КММ шағын орталық «Ботақан» Гудермесская 129 Музыка қазақша, орысша 1 0,5 ставка
68 №16 "Алтынай" балабақшасы КМҚК  Лободы 39 Музыка    жетекшісі қазақша 1 18 сағат
69 № 114 «Бақыт» балабақшасы КМҚК Ермекова,81     Музыка жетекшісі қазақша 1 18 сағат
70 №7 «Жұлдыз» балабақшасы КМҚК Карбышева,13 Музыка жетекшісі қазақша 1 18 сағат
71 № 114 «Бақыт» балабақшасы КМҚК Ермекова,81     Музыка жетекшісі қазақша 1 18 сағат
72 «№1 Балалар музыка мектебі» КМҚК Ерубаева 45а Музыка теориясы қазақша 1 18 сағат
73 «№ 3 Балалар музыка мектебі» КМҚК Керамическая 76 Музыка теориясы қазақша 1 18сағат
74 «№1  өнер мектебі» КМҚК Орбита ықшам ауданы Музыка теориясы  қазақша 1 18 сағат
75 «№1  өнер мектебі» КМҚК Орбита ықшам ауданы Музыка теориясы орысша 1 18 часов
76  "№2 өнер мектебі" КМҚК Солнечная 2а музыка теориясы орысша,қазақша 2 18 сағат
77 "№ 3 гимназия" КММ Бульвар Мира 25 орыс тілі мен әдебиеті қазақша 1 9сағат
78 "№15 ЖББОМ" КММ Сатыбалдин көш 19 орыс тілі мен әдебиеті орысша, қазақша 1 22с
79 "№ 51 НОМ" КММ Заслонова 35а орыс тілі мен әдебиеті қазақша 1 9сағат
80 "С.Саттаров ат. № 57 мектеп-лицейі" КММ Сатыбалдина 15 орыс тілі мен әдебиеті қазақша 1 18 сағат
81 "№ 63 ЖББОМ" КММ Лободы 26 орыс тілі мен әдебиеті орысша 1 18 сағат
82 "№ 65 ЖББОМ" КММ 14 микрорайон. Стр.4Б орыс тілі мен әдебиеті  қазақша 1 18 сағат
83 "№ 97 гимназия" КММ Ержанова 15 орыс тілі мен әдебиет орысша 1 16 сағат
84 "№ 101 мектеп-лицейі" КММ Гульдер 1,Таттимбета 1/2 орыс тілі мен әдебиеті  орысша 1 27 сағат
85  №108 «Арман» балабақшасы КМҚК 12 м-н, 12а орыс тілі  орысша,қазақша 1 1 жүктеме
86  «Балақай» балабақшасы КМҚК Таттимбета 20/4 Повар орысша 1 40ч. в неделю
87  «№45 гимназия» КММ Бухар Жырау 72а Психолог  қазақша 1 18 сағат
88 "№ 97 гимназия" КММ Ержанова 15 психолог орысша 1 18 сағат
90 "№ 58 ЖББОМ" КММ Ермекова д.9 әлеуметтік педагог орысша,қазақша 1 18 сағат
91 «№1 Балалар музыка мектебі» КМҚК Ерубаева 45а скрипка қазақша 1 18 сағат
92 "№ 8 негізгі орта мектеп" КММ Восток 3 тарих орысша 1 11 сағат
93 "№ 44 негізгі мектеп" КММ Учебная 7 тарих орысша 1 10 сағат
94  "№2 өнер мектебі" КМҚК Солнечная 2а театр орыс, каз. 2 18 сағат
95 «№ 37 НМ» КММ Брюллова көш 7 технология орысша 1 5сағат
96 №50 НОМ КММ Санаторная 22а технология қазақша/орысша 1 14 сағат
97 "№ 101 мектеп-лицейі" КММ Гульдер 1,Таттимбета 1/2 технология(қыз балаларға) қазақша 1 9 сағат
98 «Ертөстік» балабақшасы КМҚК Лободы, 44 Тифлопедагог   орысша,қазақша 1 0,5 жүктеме
99 "№ 6  ЖББОМ" КММ Крылова 8 физика қазақша 1 18сағат
100 "№ 32 ЖББОМ" КММ 22 микрорайон физика орысша 1 18сағат
101 "№ 48 ЖББОМ" КММ Ержанова 13 физика орысша 1 20сағат
102 "№ 56 негізгі орта мектеп" КММ Днепровская 14 физика орысша 1 6 сағат
103 "№ 56 негізгі орта мектеп" КММ Днепровская 14 физика қазақша 1 6 сағат
104 "№ 62 ЖББОМ" КММ Солнечная 2а физика орысша 1 14сағат
105 "№ 63 ЖББОМ" КММ Лободы 26 физика орыс 1 9 сағат
106 "№ 137 ЖББОМ" КММ М.Маметова көш 97 физика орысша 1 8сағат
107 «№ 3 Балалар музыка мектебі» КМҚК Керамическая 76 флейта орысша,қазақша 1 18сағат
108 «№ 3 Балалар музыка мектебі» КМҚК Керамическая 76 фортепиано орысша,қазақша 2 18сағат
109 «№1  өнер мектебі» КМҚК Орбита ықшам ауданы фортепиано қазақша 1 18 сағат
110 "№ 5 ЖББОМ" КММ Степной 1 химия қазақша 1 6 сағат
111 "№ 5 ЖББОМ" КММ Степной 1 химия орысша 1 10 сағат
112 "№ 8 негізгі орта мектеп" КММ Восток 3 химия қазақша/орысша 1 8 сағат
113 "№ 27 ЖББОМ" КММ Сатыбалдина 24 химия орысша 1 7сағат
114  «Аққу» балабақшасы КМҚК Мичурина, 1/3 Хореограф орысша,қазақша 1 18 сағат
115  «Балақай» балабақшасы КМҚК Таттимбета 20/4 Хореограф орысша,қазақша 1 24 сағат
116 «Балбөбек» балабақшасы КМҚК 11м-н д.24 кв.48 Хореограф орысша,қазақша 1 18 сағат
117 «Қарлығаш» балабақшасы КМҚК 18 м-н, 4/1 хореограф қазақша 1 18 сағат
118  №27 «Балдәурен» б/б КМҚК Дружбы 127а/1 хореограф орысша 1 24 сағат
119  "№2 өнер мектебі" КМҚК Солнечная 2а хореограф орысша,қазақша 3 18 сағат