Изучаем казахский язык

Көне, ескі
древний.
Вопрос-ответ
Всего ответов: 14
Новых вопросов: 10

Одаренные ученики

Қабілеті жоғары оқушылардың 2014-2015 оқу жылының жетістіктері

Орыс тілі  пәнінен жетістіктері

 

Р/с

Оқушының аты- жөні

Іс- шара

Алған орны

Мұғалімнің аты- жөні

1

Есильбаева Айгерим

«Инфоурок» дистанционная олимпиада

ІІ орын

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

2

Жолдыбек Улпан

«Инфоурок» дистанционная олимпиада

ІІІ орын

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

3

Избасаров Мухаммедали

«Инфоурок» дистанционная олимпиада

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

4

Оразалы Мақсат

«Инфоурок» дистанционная олимпиада

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

5

Дуйсекин Шахнияз

«Почитай-ка» международный проект «Грамотей»

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

6

Аккубинова Дильназ

«Почитай-ка» международный проект «Грамотей»

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

7

Касенова Дариға

«Почитай-ка» международный проект «Грамотей»

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

8

Какимов Ғабит

«Почитай-ка» международный проект «Грамотей»

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

9

Елемесұлы Қайсар

«Почитай-ка» международный проект «Грамотей»

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

10

Тоғамбаев Ислам

«Почитай-ка» международный проект «Грамотей»

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

11

Рсаев Ернар

«Почитай-ка» международный проект «Грамотей»

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

12

Адилбек Ерасыл

«Почитай-ка» международный проект «Грамотей»

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

13

Жунисбеков Ерасыл

«Почитай-ка» международный проект «Грамотей»

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

14

Темирбулатова Тоғжан

«Почитай-ка» международный проект «Грамотей»

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

15

Акишева Диана

«Почитай-ка» международный проект «Грамотей»

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

16

Оразалы Мақсат

«Почитай-ка» международный проект «Грамотей»

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

17

Жолдыбек Ұлпан

«Почитай-ка» международный проект «Грамотей»

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

18

Тлеков Дамир

«Почитай-ка» международный проект «Грамотей»

сертификат

Карибаева Бибигуль Сайлауовна

 

Р/с

Оқушының аты- жөні

Іс- шара

Алған орны

Мұғалімнің аты- жөні

1

Жеңіс Нұрасем

 

«Ақбота» интеллектуалды ойыны

сертификат

 

Мустафина Н.А

2

Ермеков Жанияр

«Ақбота» интеллектуалды ойыны

сертификат

 

Мустафина Н.А

3

Акбергенова Роза

«Золотое руно»

сертификат

Мустафина Н.А

4

Жеңіс Нұрасем

 

«Звезды Евразии» проект

диплом

Мустафина Н.А

5

Акбергенова Роза

«Звезды Евразии» проект

ІІ место

Мустафина Н.А

6

Акбергенова Роза

«Жасыл ел» форум

Алғыс хат

Мустафина Н.А

7

Нұртай Арғын

Школьная лига  - футбол

ІІ место

Мустафина Н.А

8

Мұхамеджан Ерасыл

«Инфоурок» дистанционная олимпиада

сертификат

Мустафина Н.А

Ағылшын тілі  пәнінен жетістіктері

 

Р/с

Оқушының аты- жөні

Іс- шара

Алған орны

Мұғалімнің аты- жөні

1

 

2

Темирбулатова Тогжан

Тәңірберген Рахымберген

«Даналардың үндестігі» эссе сайысы 2 орын

«Алаш көсемі-Әлихан»ғылыми конференция

мадақтама

 

сертификат

 

 

Алкеева Т.А

 

Алкеева Т.А

 

Информатика пәнінен жетістіктері

 

Р/с

Оқушының аты - жөні

Іс- шара

Алған орны

Пән мұғалімі

1

Иманмусин Құрмет

Қазтұтұнуодағы ҚЭУ «ІТ технологиялар-  болашақ негізі»

Алғыс хат

Макашев Е.С.

2

Жанұзақов Дәуірбек

Қазтұтұнуодағы ҚЭУ Информатикадан пәндік олимпиада

І орын

Макашев Е.С.

3

Төлеуғазин Манас

Қазтұтұнуодағы ҚЭУ Информатикадан пәндік олимпиада

ІІІ орын

Макашев Е.С.

4

Акишев Диас

«Эрудит-2015»

ІІІ орын

Макашев Е.С.

Жаратылыстану  пәндерінен жетістіктері

 

р/с

Оқушының аты жөні

Іс –шара

Алған орын 

Мұғалімнің аты жөні

1

Туғанбекова Анара

Қалалық пәндер олимпиадасы

ІІ орын

Мусаева Г.М

2

Калиева Іңкар Серболсынқызы

Қалалық пәндер олимпиадасы

ІІІ орын

Мусаева Г.М

3

Балтабаев Қайсар  Ержанұлы

Қалалық пәндер олимпиадасы

7 орын

Мусаева Г.М

4

Балтабаев Кайсар Ержанұлы

ҚАРГТУ

Интернет олимпиада

сертификат

Мусаева Г.М

5

Балтабаев Кайсар Ержанұлы

Облыстық«Эрудит» олимпиадасы

Болашақ университеті

ІІІ орын 25% жеңілдік

Мусаева Г.М

6

Сәрсенбекова

Балауса Асхатқызы

Халықаралық

Форум    «Жасыл ел»

Алғыс хат

Мусаева Г.М

7

Қалиева Іңкар Серболсынқызы

Аймақтық ғылыми –практикалық конференция(жоба)

 

Мусаева Г.М

8

Ибраева Айтолқын

 

Аймақтық ғылыми –практикалық конференция(жоба)

 

Мусаева Г.М

9

Балтабаев Қайсар Ержанұлы

Орталық Қазақстан академиясы ұйымдастырған пәндер олимпиадасында

Сертификат

15 % жеңілдік

Мусаева Г.М

10

   Балтабаев Кайсар  Ержанұлы

Халықаралық қашықтық  олимпиада «инфоурок»

ІІ орын

Мусаева Г.М

11 

Қалиева Іңкар

Серболсынқызы

Халықаралық қашықтық олимпиада «инфоурок»

ІІ орын

Мусаева Г.М

12

Мейрамова Акнур

Халықаралық қашықтық олимпиада «инфоурок»

ІІ орын

Мусаева Г.М

13

Медетбекова Меруерт

Халықаралық қашықтық олимпиада «инфоурок»

ІІ орын

Мусаева Г.М

14

Мейрамбек Мөлдір

Халықаралық қашықтық олимпиада «инфоурок»

ІІІ орын

Мусаева Г.М

15

Ибраева айтолқын

Халықаралық қашықтық олимпиада «инфоурок»

сертификат

Мусаева Г.М

16

Серік Айнагүл

Халықаралық қашықтық  олимпиада «инфоурок»

сертификат

Мусаева Г.М

17

Худусия Данагүл

Халықаралық қашықтық олимпиада «инфоурок»

сертификат

Мусаева Г.М

18

Тайкен Жанерке

Халықаралық қашықтық олимпиада «инфоурок»

сертификат

Мусаева Г.М

19

Мухамеджан Ерасыл

Халықаралық қашықтық олимпиада «инфоурок»

сертификат

Мусаева Г.М

20

Алтынбеков Диас

Қалалық олимпиада

ІVорын

Мұқаш Ж.Қ.

21

Тайкен Акерке

ҚАРГТУ

Интернет олимпиада

сертификат

Мұқаш Ж.Қ.

22

Ниязова Молдир

ҚАРГТУ

Интернет олимпиада

сертификат

Мұқаш Ж.Қ.

23

ТайкенАкерке

Облыстық«Эрудит» олимпиадасы  Болашақ университеті

Vорын 20% жеңілдік

Мұқаш Ж.Қ.

24

Талкенова Фатима, Санақ Елнұр, Жанузаков Дәуірбек

Эко Музей ғылыми практикалық конференция (жоба)

сертификат

Мұқаш Ж.Қ.

25.

Балтабай Айнур

Аймақтық ғылыми –практикалық конференция(жоба)

 

Мұқаш Ж.Қ.

26

Мейрамбек Мөлдір

ҚарМУ ғылыми практикалық конференция(жоба)

сертификат

Мұқаш Ж.Қ.

27

Мейрамбек Мирас

Халықаралық қашықтық олимпиада«Инфоурок»

І орын

Мұқаш Ж.Қ.

28

Турсимуратов Багдат

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

І орын

Мұқаш Ж.Қ.

29

Алтынбеков Диас

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

І орын

Мұқаш Ж.Қ.

30

Аманбеков Нұрдаулет

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

І орын

Мұқаш Ж.Қ.

31

Сарсенбекова Балауса

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

І орын

Мұқаш Ж.Қ.

32

Жанузаков Дәуірбек

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

ІІІ орын

Мұқаш Ж.Қ.

33

Ибраева Айтолқын

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Мұқаш Ж.Қ.

34

Зекенова Асылай

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Мұқаш Ж.Қ.

35

Кайырбекова Бота

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Мұқаш Ж.Қ.

36

Абенова Камила

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Мұқаш Ж.Қ.

37

Танирберген Рахимберген

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Мұқаш Ж.Қ.

38

Өмірбек Үміткүл

ҚАРГТУ

Интернет олимпиада

сертификат

Кожаева А.Н.

39

Өмірбек Үміткүл

Орталық Қазақстан академиясы ұйымдастырған пәндер олимпиадасында

сертификат

Кожаева А.Н.

40

Талкенова Фатима, Санақ Елнұр,Жанузаков Дәуірбек

Эко Музей ғылыми практикалық конференция

сертификат

Кожаева А.Н

41

Иманмусин Құрмет

Эко Музей сурет сайысы

сертификат

Кожаева А.Н.

42

Талкенова Фатима

Аймақтық ғылыми –практикалық конференция(жоба)

 

Кожаева А.Н.

43

Ибраева Динара

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

І орын

Кожаева А.Н.

44

Жаделов Тимур

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

І орын

Кожаева А.Н.

45

Өмірбек Үміткүл

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

ІІІ орын

Кожаева А.Н.

46

Мейрамбек Мирас

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

ІІІ орын

Кожаева А.Н.

47

Жексенова Камила

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Кожаева А.Н.

48

Талкенова Фатима

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Кожаева А.Н.

49

Кайырбекова Бота

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Кожаева А.Н.

50

Кантаева Рита

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Кожаева А.Н.

51

Кантаева Рита

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Кожаева А.Н.

52

Сәкен Ақсұнқар

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Кожаева А.Н.

53

Қасым Аружан

Халықаралық қашықтық химия пәнінен олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Кожаева А.Н.

54

Ержан Біржан

«Ақбота» интеллектуалды ойыны

ІІІ орын

Касанбекова С.Е

55

Медетбекова Меруерт

«Алаш көсемі –Алихан»

(Жоба)

 

сертификат

Касанбекова С.Е

56

Санак Елнур

№45 Ғылыми-практикалық конференция(жоба)

 

Касанбекова С.Е

57

Иембергенова  Гаухар

Облыстық«Эрудит» олимпиадасы

Болашақ университеті

сертификат

Шайхин Қ.А

Физика пәнінен жетістіктері 

 

Оқушының

 аты -жөні

Іс- шара

Алған орны

Мұғалімнің

атыөні

1

Сайлауов Рауан

КарГТУ

интернет-олимпиада

сертификат

Қайыркелдина С.Қ.

 

2

 

Жанузаков Дәуірбек

КЭУ

 Энергия үнемдеу күніне арналған акция суреттер сайысы

сертификат

Қайыркелдина С.Қ.

2

Санақ Елнұр

сертификат

 

3

Талкенова Фатима

КЭУ

 Энергия үнемдеу күніне арналған акция

видеоролик

І орын

диплом

Қайыркелдина С.Қ.

 

4

 

Жанузаков Дәуірбек

Балалар мен жеткіншектер сарайыоқушылардың техникалық шығармашылығы облыстық байқау (жоба)

 

Ең үздік жұмыс

мадактама

Қайыркелдина С.Қ.

3

Санақ Елнұр

3

Талкенова Фатима

 

 

 

5

Жанузаков Дәуірбек

 

 

Қарағанды қалаласының білім бөлімі ұйымдастырған Халықаралық «ЭКСПО-2017» көрмесін қолдаудағы қалалық байқауының аясында  шығармашылық инновациялық жобалар  байқауы

 

 

 

сертификат

Қайыркелдина С.Қ.

Санақ Елнұр

Талкенова Фатима

6

Жанузаков Дәуірбек

Центральная Каз. Академия

жоба

 

Қайыркелдина С.Қ.

 

7

Жанузаков Дәуірбек

«Сарыарка дарыны»

жоба

 

Қайыркелдина С.Қ.

Санақ Елнұр

 

Қайыркелдина С.Қ.

Талкенова Фатима

 

Қайыркелдина С.Қ.

 

8

Эскермес Нүриля

Ы. Алтынсарин атындағы Қыздар педагогикалық университеті

олимпиада

 

Қайыркелдина С.Қ.

9

Сайлауов Рауан

«Болашақ» Университеті

«Эрудит»

сертификат

Қайыркелдина С.Қ.

 

10

Жанузаков Дәуірбек

 

Балалар мен жеткіншектер сарайыоқушылардың техникалық шығармашылығы облыстық байқау (жоба)

 

Қайыркелдина С.Қ.

Рахмжанов Арман

 

Қайыркелдина С.Қ.

 

11

Жанузаков Дәуірбек

 

КИО

 интернет -олимпиада

 

Қайыркелдина С.Қ.

Рахмжанов Арман

 

Қайыркелдина С.Қ.

Санақ Елнұр

 

Қайыркелдина С.Қ.

Эстетикалық пәндерінен жетістіктері

 

Р/с

Оқушының аты- жөні

Іс -шара

Алған орны

Мұғалімнің аты- жөні

1

Ерғажы  Жүсіп

Қазақ күресі

ІІ орын

Капашев Е.М.

2

Рахметолла Ұлан

Қазақ күресі

ІІІ орын

Капашев Е.М.

3

Байчапанов Максат

Первенство по зимнему президентскому многоборью

ІІІ орын

Капашев Е.М.

4

Қарсыбаев Нұржан

Қазақ күресі

ІІІ орын

Капашев Е.М.

5

№12 мектеп командасы

Қазақ күресі

І орын

Капашев Е.М.

6

Турсункул Рамазан

шаңғы

І орын

Капашев Е.М.

7

№12 мектеп командасы

Қазақ күресі

І орын

Капашев Е.М.

8

Акишев Диас

Футбол

ІІ орын

Капашев Е.М.

9

Карсыбаев нұржан

Футбол

ІІ орын

Капашев Е.М.

10

Мукашев Аскар

Футбол

ІІ орын

Капашев Е.М.

11

Турсункул Рамазан

шаңғы

ІІІ орын

Капашев Е.М.

12

Байчапанов Максат

шаңғы

ІІІ орын

Капашев Е.М.

13

Тлеужан Дәулет

теннис

І орын

Капашев Е.М.

14

Алпыс Нұршуақ

теннис

І орын

Капашев Е.М.

15

Қарсыбаев Нұржан

теннис

І орын

Капашев Е.М.

16

Давлетбаева Дильназ

«Қоңыр күз» облыстық балалар байқауы

сертификат

Ракишева С.Т.

17

Ержанов Биржан

«Қоңыр күз» облыстық балалар байқауы

сертификат

Ракишева С.Т.

18

Мұхамеджан Аяулым

 Облыстық «Көркем сурет» байқауы

диплом

Ракишева С.Т.

19

Имманмусин Құрмет

 Облыстық «Көркем сурет» байқауы

мадақтама

Ракишева С.Т.

20

Хамхаан Айдын

 Облыстық «Көркем сурет» байқауы

мадақтама

Ракишева С.Т.

21

Құдайген Ерасыл

 «Ауған соғысына қатысқандарды еске алу»  облыстық сурет байқауы

сертификат

Ракишева С.Т.

22

Иманмусин Құрмет

 «Ауған соғысына қатысқандарды еске алу»  облыстық сурет байқауы

сертификат

Ракишева С.Т.

23

Хамхаан Айдын

Қазақстан балалары «Салауатты өмір салтын ұстануда»  облыстық фото, бейнефильм  байқауы

сертификат

Ракишева С.Т.

24

Құдайген Ерасыл

 Қазақстан балалары «Салауатты өмір салтын ұстануда»  облыстық фото, бейнефильм  байқауы.

сертификат

Ракишева С.Т.

25

Танирберген Нариман

Халқаралық қашықтық олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Абдигалиева К.М.

26

Жанузакова Дильназ

Халықаралық қашықтық олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Абдигалиева К.М.

27

Бастамиева Айерке

Халқаралық қашықтық олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Абдигалиева К.М.

28

Ыдырыс Аружан

Халықаралық қашықтық олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Абдигалиева К.М.

29

Ержанов Биржан

Халқаралық қашықтық олимпиада «Инфоурок»

сертификат

Абдигалиева К.М.

30

Рахимжанов Арман

Қалалық «Қарағандының Алтын дауысы»

Алғыс хат

Абдигалиева К.М.

31

Әбенова Камила

Қалалық «Қарағандының Алтын дауысы»

Алғыс хат

Абдигалиева К.М.

Математика пәнінен жетістіктері

 

р/с

Оқушының аты жөні

Іс –шара

Алған орын 

Мұғалімнің аты жөні

1

Ержан Біржан

«Ақбота» интеллектуалды ойыны

3

Аманжолова А.

2

Әбілхан Мұстафа

Аймақтық ғылыми –практикалық конференция

Ең үздік

жоба

Тайшикова  Г.С

3

Шыныбеков

Дархан

Халықаралық олимпиада «инфо урок»

1

Нурманбаева Б.А

4

Адилбек Бисұлтан

Халықаралық олимпиада «инфо урок»

1

Нурманбаева Б.А

5

Аманбаев Нұрдаулет

Халықаралық олимпиада «инфо урок»

2

Нурманбаева Б.А

6

Ибраева Динара

Халықаралық олимпиада «инфо урок»

2

Нурманбаева Б.А

7

Касенова Дарига

Халықаралық олимпиада «инфо урок

3

Нурманбаева Б.А

8

Елемес Қайсар

Халықаралық олимпиада «инфо урок

3

Нурманбаева Б.А

9

Туганбекова Анара

Аймақтық ғылыми –практикалық конференция

 

Нурманбаева Б.А

10

Саулетов Сатжан

Халықаралық олимпиада «инфо урок

2

Бекбулатова Г.И

11

Кантаева Рита

Халықаралық олимпиада «инфо урок

2

Бекбулатова Г.И

12 

Ибраева Динара

Интернет олимпиада

сертификат

Нурманбаева Б.А

13

Арзакулова Айя

Интернет олимпиада

сертификат

Нурманбаева Б.А

14

Адилбек Бисұлтан

Интернет олимпиада

сертификат

Нурманбаева Б.А

15

Аманбаев Нұрдаулет

Интернет олимпиада

сертификат

Нурманбаева Б.А

16

Мейрамбек Мөлдір

Интернет олимпиада

сертификат

Нурманбаева Б.А

17

Жанузакова Дильназ

Интернет олимпиада

сертификат

Мугалимжаны С

 

2015-2016 оқу жылындағы оқу озаттары

  1.  Абдигалиева Агиля                          2 «А» сынып

  2.  Балғабай Алмаз                               2 «А» сынып

  3.  Ерланова Инара                               2 «А» сынып

  4.  Айтахун Айханым                             2 «Б» сынып

  5.  Байтокин Әділжан                            2 «Б» сынып

  6.  Жанат Ділнар                                   2 «В» сынып

  7.  Мухамеджан Жанасыл                     2 «В» сынып

  8.  Төлеуов Дамирм                              2 «В» сынып

  9.  Энгельсов Абылайхан                      2 «В» сынып

10.      Абуева Айткуль                           3 «А» сынып

11.      Айтмаганбетова Аружан            3 «А» сынып

12.      Егизов Алдияр                             3 «А» сынып

13.      Емберген Дарын                         3 «А» сынып

14.      Қасқатай Айша                           3 «А» сынып

15.      Әділқас Мұхамед                        3 «Б» сынып

16.      Каримова Асылай                      3 «Б» сынып

17.      Тәнірберген Азат                       3 «Б» сынып

18.      Рахимжанова Дильназ               4 «А» сынып

19.      Рахишева Алтынай                    4 «Б» сынып

20.      Жұмамбай Әли                          4 «Б» сынып

21.      Мұхамеджан Аяулым                 5 «Б» сынып

22.      Жеңіс Наргиза                            5 «Б» сынып

23.      Сәрсембекова Балауса             9 «Б» сынып

24.     Мейрамова Акнур                       9 «Б» сынып