Изучаем казахский язык

Күту, тосу
ждать.
Вопрос-ответ
Всего ответов: 653
Новых вопросов: 0

Расписание итоговой аттестации обучающихся

Бекітемін

№66 МЛ директоры

Нурмуханов Б.Н.

 

9 сыныптардағы қорытынды аттестаттаудың кестесі

Расписаниеитоговой аттестации обучающихся 9-х классов

 

Пән

Предмет

Сынып

Класс

Мерзімі

Дата

Уақыты

Время

Кабинет

Емтихан өткізуші

Экзаменатор

Ассистенттер

Ассистенты

Таңдау   емтиханы   / Экзамен    по выбору

 Қазақстан   тарихы

 История   Казахстана

 

28.05.18

9.00

42

Оспанова К.М.

 

Калиева А.М.

Даулетбаева Ж.Т.

9А, 9В, 9Г

28.05.18

9.00

40

Балиева Ж.А.

 

Бекмагамбетова Ш.К

Ахметова Д.С.

География

 

28.05.18

9.00

18

Манабаева Ж.К.

 

Кошикова М.Б.

Молдабаева Ж.С.

9А, 9В, 9Г

28.05.18

9.00

20

Алавердян С.В.

Полынкова Н.А.

Термякова Н.Г.

 Ағылшын тілі

Английский язык

9А, 9В, 9Г

28.05.18

9.00

36

Кисель М.Е.

Аманжанова Ж.Б.

Козбаева Ш.К.

Физика

9А, 9В, 9Г

28.05.18

9.00

34

Ишмухаметова А.Б.

Сарсембаева Г.О.

Савельева Н.Е.

Биология

9А, 9Ә, 9В, 9Г

28.05.18

9.00

31

Кантарбаева Г.А.

Саворовская М.В.

Нуркенова Б.Т.

Химия

 

28.05.18

9.00

16

Жолымбетова И.К.

 

Жунусбекова У.Ж.

Шнанова А.А.

9А, 9В, 9Г

28.05.18

9.00

35

Воронина Т.П.

Ткаченко С.А.

Катиева М.Р.

Геометрия

9А, 9Г

28.05.18

9.00

43

Кочетова Н.А.

Бораева А.А.,

Жарких Н.В.

Орыс әдебиеті

Рус литература

9А, 9В, 9Г

28.05.18

9.00

38

Смоленкова О.Н.

Кайданович Л.В.

Рыженкова В.И.

2.

Орыс тілі

Русский язык

 

 

Қазақ тілі

Казахский язык

 

31.05.18

9.00

39

Кантарбаева Г.

 

Мырзагулова А.Ш.

Кайданович Л.В.

37

Бодукова Ж.М.

 

Тусенова К.С.

Долгова Т.В.

 

31.05.18

9.00

14

Аушарипова Г.К.

Исанкулов Г.Г.

Дюсекова А.Ж.

31.05.18

11.00

44

Бейсекеева А.Т.

 

Алшымбекова Н.М. Бижанова С.Т.

31.05.18

9.00

44

Бейсекеева А.Т.

 

Молдабаева Ж.С.

Айтуганова Г.Н.

3.

Қазақ тілі

Казахский язык

 

 

Орыс тілі

Русский язык

 

 

 

 

05.06.18

9.00

45

Жапабаева А.С.

 

Кыйлыбай Д.Б.

Муханмедина Л.Т.

 

05.06.18

9.00

37

Смоленкова О.Н.

 

Долгова Т.В.

Рыженкова В.И.

 

05.06.18

9.00

38

Смоленкова О.Н.

 

Кайданович Л.В.

Кантарбаева Г.

 

05.06.18

9.00

39

Смоленкова О.Н.

 

Барышникова О.А.

Тусенова К.С.

4.

Математика

 

08.06.18

9.00

41

Искакова Т.Н.

 

Шолбаева Б.К.

Жолымбетова И.К.

 

08.06.18

9.00

43

Кочетова Н.А.

 

Михайлова Г.Б.

Кайроллаева Н.Е.

 

08.06.18

9.00

46

Бораева А.А.

 

Ишмухаметова А.Б.

Шнанова А.А.

 

08.06.18

9.00

38

Бораева А.А.

Жарких Н.В.

Савельева Н.Е.

 

 

Бекітемін

№66 МЛ директоры

Нурмуханов Б.Н.

 

 

11 сыныптардағы қорытынды аттестаттаудың кестесі

Расписаниеитоговой аттестации обучающихся 11-х классов

 

 

Пән

Предмет

Сынып

Класс

Мерзімі

Дата

Уақыты

Время

Кабинет

Емтихан өткізуші

Экзаменатор

Ассистенттер

Ассистенты

1.

Ана тілі мен  әдебиеті

Родной язык и литературы

11Ә

 

29.05

9.00

45

Жапабаева А.С.

 

Муханмедина Л.Т

Кыйлыбай Д.Б.

11А

29.05

9.00

38

Барышникова ОА

 

Кайданович Л.В.

Рыженкова В.И.

2.

Орыс тілі

Русский язык

Қазақ тілі

Казахский язык

11Ә

02.06

9.00

30

Кантарбаева Г.

 

Бодукова Ж.М.

Тусенова К.С.

11А

02.06

9.00

25

Алшымбекова Н.М

Аушарипова Г.К.

Мырзагулова А.Ш

3.Таңдау емтиханы  / Экзамен  по выбору

Ағылшын тілі

Английский язык

11Ә

 

02.06

9.00

30

Аманжанова Ж.Б.

 

Ахмедиева А.М.

Құрман Н.К.

11А

 

02.06

9.00

25

Кисель М.Е.

 

Козбаева Ш.К.

Тұрғамбаева Ж.Ә.

Дүниежүзі тарихы, география

11Ә

 

02.06

9.00

 

 

 

 

20

Оспанова К.М.

 

Манабаева Ж.К.

Калиева А.М.

Физика

11А, 11Ә

02.06

9.00

Сарсембаева Г.О.

 

Ишмухаметова А.Б

Воронина Т.П.

Биология

11А , 11Ә

02.06

9.00

Кантарбаева Г.А.

Саворовская М.В.

Жолымбетова И.К.

Информатика

11А

02.06

9.00

24

Савельева Н.Е.

Мукашева Н.К.

Шнанова А.А.

4.

Алгебра және анализ бастамалары

Алгебра и начала анализа

11Ә

 

06.06

9.00

41

Шолбаева Б.К.

 

Искакова Т.Н.

Шнанова А.А.

11А

06.06

9.00

46

Кочетова Н.А.

 

Бораева А.А.

Жарких Н.В.

5.

Қазақстан тарихы

История Казахстана

11Ә

 

09.06

9.00

42

Оспанова К.М.

 

Калиева А.М.

Даулетбаева Ж.Т.

11А

 

09.06

9.00

40

Балиева Ж.А.

 

Бекмагамбетова Ш.К

Ахметова Д.С.

 

Примечание:

2 июня 2018 года

30 кабинет

Дежурный лаборант – Габдуллина А.

25 кабинет

Дежурный лаборант – Калиев А.

20 кабинет

Дежурный администратор – Долгова Т.В., Молдабаева Ж.С.

 

Бекітемін

№66 МЛ директоры

Нурмуханов Б.Н.

 

 

6, 8,10 сыныптардағы аралық аттестаттаудың кестесі

Расписаниепромежуточной аттестации обучающихся 6, 8, 10 классов

 

Сынып

Класс

Пән

Предмет

Мерзімі

Дата

Уақыты

Время

Кабинет

Емтихан өткізуші

Экзаменатор

Ассистенттер

Ассистенты

 

Математика

 (бақылау жұмысы/ контрольная работа)

26.05.18

9.00

43

Кочетова Н.А.

Бораева А.А., Воронина Т.П.

26.05.18

9.00

41

Шолбаева Б.К.

Искакова Т.Н., Шнанова А.А.

 

Қазақ тілі

Казахский язык (диктант)

26.05.18

9.00

44

Муханмедина Л.Т.

Қыйлыбай Д.Б., Айтуганова Г.Н.

26.05.18

9.00

45

Жапабаева А.С.

Аушарипова Г.К., Исанкулова Г.Г.

 

Орыс тілі

Русский язык

(диктант)

 

26.05.18

9.00

37

Кайданович Л.В.

Рыженкова В.И., Тусенова К.С.

26.05.18

9.00

39

Смоленкова О.Н.

Долгова Т.В., Полынкова Н.А.

26.05.18

9.00

38

Барышникова О.А.

Кантарбаева Г., Термякова Н.Г.

Алгебра

(бақ жұм/контр работа)

26.05.18

9.00

46

Кочетова Н.А.

Нуркенова Б.Т., Михайлова Г.Б.

 

 

Ағылшын тілі

Английский язык

 (тест)

 

26.05.18

9.00

36

Ахмедиева А.М.

Аманжанова Ж.Б., Кайроллаева Н.Е.

26.05.18

9.00

20

Турғамбаева Ж.Ә.

Козбаева Ш.К., Мукашева Н.К.

26.05.18

9.00

18

Кисель М.Е.

Құрман Н.К., Молдабаева Ж.С.

10А

 

Физика

 (тест)

26.05.18

9.00

34

Ишмухамбетова А.Б.

Савельева Н.Е., Жарких Н.В.

10Ә

26.05.18

9.00

16

Сарсембаева Г.О.

Кантарбаева Г.А., Жолымбетова И.К.

10А

Алгебра мен анализ бастамалары

Алгебра и начала анализа

(бақ жұм/контр работа)

29.05.18

9.00

43

Жарких Н.В.

Кочетова Н.А., Савельева Н.Е.

10Ә

29.05.18

9.00

41

Искакова Т.Н.

Шолбаева Б.К., Жолымбетова И.К

Ескерту: бақылау жұмысы -  2астр.сағ.; диктант-90 мин., тест-80 мин.

Примечание: контрольная работа – 2 астр. часа;  диктант – 90 мин, тестирование – 80 мин