Коммунальное Государственное учреждение "Основная средняя…
КГУ "ОСШ №87"

Изучаем казахский язык

Әлем, дүние жүзі
мир.
Вопрос-ответ
Всего ответов: 49
Новых вопросов: 0

Расписание кружков и факультативов

2019-2020 оқу жылындағы үйірме сабақтарының кестесі

График работы кружков на 2019-2020 учебный год.

 

Үйірменің аты

Название кружка

Сынып

класс

Аптаның күні

День недели

Уақыт

Время

Каб.№

Жетекші  

Рукоководитель

 
 

1

Көңілді әуендер

Четверг

12.05-12.45

15

Асанова Ш.Б.

 

2

Көңілді әуендер

Четверг

12.05-12.45

13

Асанова Ш.Б.

 

3

Сырлы бояу

Пятница

11.20-12.00

13

Акатаева Н.А.

 

4

Сырлы бояу

Понедельник

18.15-18.55

15

Нурланова Г.Е.

 

5

Көңілді әуендер

Четверг

13.20-14.00

15

Асанова Ш.Б.

 

6

Көңілді әуендер

Четверг

13.20-14.00

13

Асанова Ш.Б.

 

7

Сырлы бояу

Четверг

13.20-14.00

13

Бекмагамбетова М.

 

8

Сырлы бояу

Среда

12.05-12.45

15

Бейсембекова Н.Т.

 

9

Тіл көркі – сөз

Вторник

11.20-12.00

13

Акатаева Н.А.

 

10

Тіл көркі – сөз

Пятница

13.20-14.00

13

Бекмагамбетова М.

 

11

Жас ақындар мектебі

Вторник

12.05-12.45

15

Бейсембекова Н.Т.

 

12

Весёлые нотки

Четверг

12.50-13.30

35

Чепуштанова А.А.

 

13

Весёлые нотки

Четверг

12.50-13.30

27

Чепуштанова А.А.

 

14

Умелые ручки

Четверг

11.20-12.00

14

Леонова С.А.

 

15

Умелые ручки

Пятница

12.05-12.45

11

Южакова О.Б.

 

16

Умелые ручки

Вторник

18.15-18.55

35

Соколова Е.В.

 

17

Умелые ручки

Вторник

12.50-13.30

27

Соколова Е.В.

 

18

Читаем вместе

Вторник

11.20-12.00

14

Леонова С.А.

 

19

Читаем вместе

Среда

12.05-12.45

11

Южакова О.Б.

 

20

Читаем вместе

Пятница

18.15-18.55

27

Лоренц Г.Х.

 

21

Читаем вместе

Пятница

18.15-18.55

11

Сарсембенова Г.Д.

 

22

Читаем вместе

Пятница

18.15-18.55

14

Жигулина Т.А.

 

23

Читаем вместе

Вторник

17.30-18.10

35

Соколова Е.В.

 

24

Читаем вместе

Вторник

12.05-12.45

27

Соколова Е.В.

 

25

Читаем вместе

Среда

12.05-12.45

35

Жигулина Т.А.

 

26

Читаем вместе

Пятница

12.05-12.45

8

Лоренц Г.Х.

 

27

Жол қозғ. жас инсп.

Четверг

13.30-14.10

34

Каниева Г.У.

 

28

Робототехника

Пятница

13.20-14.00

23

Телембетова Н.Т.

 

29

Робототехника

Четверг

13.20-14.00

23

Телембетова Н.Т.

 

30

Жас өрт сөндіруші

Вторник

13.20-14.00

32

Мейрамова Ә.Б.

 

31

Мектеп айнасы

Вторник

13.20-14.00

32

Мейрамова Ә.Б.

 

32

Исторический макет

6а / 6б

Суббота

09.45-10.25

32

Бухарова А.Ш.

 

33

Поющие дети (хор)

6б / 6а

Пятница

13.20-14.00

36

Чепуштанова А.А.

 

34

Қолөнер мектебі

Суббота

09.45-10.25

31

Мекеева Ж.С.

 

35

Жас құтқарушы

Среда

13.35-14.15

32

Жакипов Т.К.

 

36

Практическая матем.

Суббота

09.45-10.25

36

Райымбекова С.Б.

 

 

 

2019-2020 оқу жылындағы факультатив сабақтарының кестесі

График работы факультативов на 2019-2020 учебный год

п/п

Факультативтің аты

Название факультатива

Сынып

класс

Аптаның күні

День недели

Уақыт

Время

№ каб

Жетекші  

Рукоководитель

1

Математиканың сан-сыры

Среда

18.15-18.55

15

Нурланова Г.Е.

2

Математиканың сан-сыры

Поденельник

13.20-14.00

13

Бекмагамбетова М.

3

Математиканың сан-сыры

Понедельник

12.05-12.45

15

Бейсембекова Н.Т.

4

Табысқа жету жолдары

Суббота

09.45-10.25

25

Төремуратова Р.А.

5

5 сыныптағы қиындығы жоғары есептерді шығару жолдары

Среда

13.20-14.00

38

Мукашова С.А.

6

«Ayoungmedic»

Пятница

13.20-14.00

38

Әнуар Н.Ж.

7

Физикалық таным (ағылшын тілінде)

Среда

12.50-13.30

34

Телембетова Н.Т.

8

Практикалық математика

Вторник

13.35-14.15

36

Мукашова С.А.

9

Wikipedia.kz клубы

Вторник

13.35-14.15

25

Атамбаева А.К.

10

Креативті блогер

Среда

13.20-14.00

23

Абилова А.К.

11

«AppInventor» мобильді қосымша

Среда

13.35-14.15

34

Телембетова Н.Т.

12

Юный журналист

Четверг

13.35-14.15

38

Туркенова А.К.

13

Зайырлылық және дінтану негіздері

Суббота

09.00-09.40

31

Мекеева Ж.С.

14

Абайтану

Четверг

13.35-14.15

25

Атамбаева А.К.

15

Решение математических задач повышенной сложности

Суббота

09.00-09.40

36

Райымбекова С.Б.

16

Светскость и основы религиоведения

Суббота

09.00-09.40

32

Бухарова А.Ш.

17

В мире рассказов и легенд

Пятница

13.20-14.00

31

Билялова Д.Б.

18

В мире рассказов и легенд

Четвер

13.20-14.00

34

Билялова Д.Б.

 

2019-2020 оқу жылындағы cпорттық секциялардың жұмыс кестесі

График работы спортивных секций на 2019-2020 учебный год

п/п

Факультативтің аты

Название факультатива

Сынып

класс

Аптаның күні

День недели

Уақыт

Время

№ каб

Мұғалімнің

аты- жөні

ФИО учителя

1

Баскетбол

5-7

Суббота

09.00-10.00

Спортзал

Кубеков Б.Т.

2

Баскетбол

8-9

Суббота

11.00-12.00

Спортзал

Жакипов Т.К.

3

Волейбол

5-7

Суббота

10.00-11.00

Спортзал

Кубеков Б.Т.

4

Волейбол

8-9

Суббота

12.00-13.00

Спортзал

Жакипов Т.К.

5

Теннис

5-7

Суббота

11.00-12.00

Спортзал

Кубеков Б.Т.

6

Футбол

8-9

Суббота

11.00-12.00

Спортзал

Жакипов Т.К.

7

Национальные игры

5-9

Суббота

09.00-10.00

Спортзал

Жакипов Т.К.

8

Шахматно-шашечный

5-9

Суббота

12.00-13.00

Спортзал

Кубеков Б.Т.