Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының…
"№53 ЖББОМЛ" КММ

Қазақ тілін үйренеміз

қара
чёрный
Сұрақ-жауап
Барлық жауаптар: 167
Жаңа сұрақтар: 22

№53 ЖББ ОМЛ бойынша 2019-2020 оқу жылына сабақтан тыс уақытта айналысатын үйірмелер мен секциялар туралы ақпарат

наименование кружка

Классы

ФИО учителя

1-4

5-8

9-11

 

 

1

каз

1

рус

2

каз

2

рус

3

каз

3

рус

4

каз

4

рус

5

каз

5

рус

6

каз

6

рус

7

каз

7

рус

8

каз

8

рус

9

каз

9

рус

10

каз

10

рус

11

каз

11

рус

 

1

Клуб "Жить здорово!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ср

13:00

 

Пят

12:35

 

Пон

12:35

 

 

 

 

 

 

 

 

Гильд О.И.

2

STEАM-проект

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пят

17:00

 

 

 

 

 

 

 

Мазенова А.А.

3

"Литератур-

ный

музей"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суб

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перепелкина Е.М.

4

Хореогра-фия

пон

12:

00

Вт

12:

00

вт

12:

00

 

пон

 

13:

00

ср

12:

00

ср

13:

00

Ср

13:

00

 

пон

14:00

ср

14:00

Вт

15:00

Вт

11:00

 

пон

15:00

ср

15:00

Вт

14:00

 

1-ср

11:00

 

 

пон

16:00

ср

16:00

вт

16:00

ср

17:00

 

 

пон

17:00

Вт

17:00

Балнияз Г.

5

ВСК "Жасбарыс"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вт

15:00

 

Чт

17:00

 

Ажибаев А.С.

6

Қазақша күрес

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суб

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Ажибаев А.С.

7

Многоборье

 

 

 

 

 

 

 

 

Вт

16:00

 

ср

16:00

 

Чт

16:00

 

суб

15:00

 

 

 

 

 

 

 

Омарбаев Д.Д.

8

ВСК "Жас Барыс"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пн

16:00

 

Пят16:00

 

Пят

16:00

 

Омарбаев Д.Д.

9

Культурное наследие

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ср

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мансурова  Е.В.

10

Шахматы

 

 

Вт

12:00

 

 

 

 

 

Чт

12:00

Суб

12:00

 

Суб

13:00

 

 

 

Суб

15:00

 

 

 

 

 

 

Макатаева А.Т.

11

Жасыл әлем

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

суб

10:25

 

пят

12:40

суб

11:10

 

 

 

 

 

суб

11:55

 

 

 

 

 

Калыкова А.Б.

12

Клуб "Дебаты"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суб

10:00

 

Суб

11:00

 

 

 

Суб

12:00

 

Бахтияров Е.Ж.

 

Адамзаттың шынайы

көшбасшы-лығы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суб

12:40

 

 

 

 

 

Мукушева Г.С.

13

Музыкаль-ная

капель

 

Суб

10:00

 

Суб

10:00

 

Суб

10:00

 

Суб

10:00

 

 

 

Суб

10:00

 

 

 

 

 

Пон

13:20

 

 

 

 

 

Гильд О.И.

14

Я дизайнер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ср

13:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суб

11:10

 

 

Аманбеков Ж.Ж.

15

Я дизайнер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суб

12:00

 

 

Суб

14:00

Шайхин  А.Т

16

Я дизайнер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суб

11:55

 

 

 

 

 

 

 

Кайриева Б.

17

НОУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вт

15:00

 

 

Жуковская Н.

18

« Саз сыры»

 

 

 

 

 

 

Пят

15:00

 

Чт

12:00

 

Пят

15:00

 

Суб

14:00

 

Вт

15:00

 

 

 

 

 

 

 

Садуова  М.О.

19

Легкая   атлетика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суб

14:00

 

 

 

 

 

 

Мұратұлы М

20

Тоғызкұма-лақ

суб

13:00

 

Чт

12:00

 

Суб

11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вт

15:00

 

 

Суб

13:00

 

 

 

Макатаева А.Т.

21

Волейбол

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суб

15:00

 

Суб

16:00

 

 

 

 

 

 

 

Мұратұлы М

22

Футбол

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суб

15:00

 

 

 

 

 

Суб

15:00

 

 

 

 

 Пен Р.В

23

Баскетбол

 

 

 

 

 

 

 

 

Суб 11:00

 

 

 

Пят

19:20

 

Пят

19:20

 

Пят

19:20

 

 

 

 

 

Рахимбеков К.М.