Вопрос-ответ
Всего ответов: 208
Новых вопросов: 0

Активисты гимназии

Толегенов Али

11 "Ә" сынып оқушысы

№92 гимназияның өзін-өзі басқару ұйымының Президенті.

Республикалық жайдарман «Әдебиет» маусымының жүлдегері;

Облыстық жайдарман-2013 чемпионатының «Қола» жүлдегері;

Облыстық жайдарман-2014 чемпионатының «Күміс» жүлдегері;

Облыстық жайдарман-2015 чемпионатының «Алтын» жүлдегері;

Қалалық жайдарман чемпионатының «Вице-чемпионы»;

Қалалық дебат орындарының «Үздік спикері»;

Қалалық мектепаралық жайдарман чемпионатының «Көрермен көзаймы» номинациясының женімпазы;

Қазіргі замандағы «Психология» тақырыбында мектептер мен колледж оқушылары арасындағы ғылыми жобалар конкурсының жүлдегері.

***

Жяннатұлы Алихан

10 "А" сынып оқушысы

Қарағанды қаласы жастар маслихатының депутаты

Қарағанды қаласының 8 сынып оқушылары арасында «Жыл оқушысы - 2016» сайысының Бас жүлде иегері;

2015 жылы өткізілген Халықаралық дистанциялық олимпиадада  биология пәнінен І орын иегері;

2014 жылы Түркияның Анталия қаласында болған Халықаралық олимпиадада ағылшын пәнінен 4 орын иегері;

Спорттық балдық биден қалалық, республикалық, халықаралық деңгейдегі сайыстардың жүлделі орын иегері. 

***

Ахметова Анель

11 "А" сынып оқушысы

Халық Қаһарманы Т.Әубәкіровтің  Құрмет грамотасының иегері;

«Жас Ұлан» ұйымының белсенді мүшесі;

Мақаласы «Алаштың Ахметі» ІІ республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясының жинағына енген;

Қарағанды қазақ-түрік лицейінің 20 жылдығына орай «ДОСТЫҚ-2013» олимпиадасының І орын жүлдегері;

Алаштың ардақтысы Әлихан Бөкейханның 150 жылдық мерейойына және Қазақстан Республикасының Тәуелсізідігінің 25 жылдығына арналған қалалық Алаштану зияткерлік марафонының жеңімпазы;

Республикалық олимпиада ІІ (қалалық) кезеңінде қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің Бас жүлде иегері;

Республикалық олимпиада ІІІ (облыстық) кезеңінде қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің ІІІ орын иегері.

***

Әміртай Сабина

11 "А" сынып оқушысы

ALVITA компаниясы Халықаралық балалар конкурсының қатысушысы.

Республикалық олимпиаданың ІІІ (облыстық) кезеңінде математика пәнінен I орын;

Ашық аймақтық балалар бейнелеу өнері «Менің арманымның әлемі» атты шығармашылық байқауының «Графика» номинациясы бойынша 1 орын;

Технология пәні бойынша өткізлген қалалық олимпиадасында шығармашылық ізденісте өз біліктілігін көрсетіп 3 дәрежелі Диплом;

«Өркен» Ашық аймақтық балалар бейнелеу өнері шығармашылығы байқауының «Көркем сурет» номинациясының Диплом;

Халықаралық XVI «Балалар шығармашылығы» атты ашық форумында «Экология среды» номинациясының I дәрежелі Диплом;

Облыстық «Жас Ұлан» ұйымының қоғамдық іс-шараларын өткізуде ерекше белсенділік көрсетіп, зор үлесін қосқаны үшін Диплом иегері;

«British Bulldog» ойындық байқауының 1 орын иегері;

ЮНЕСКО тарапынан ұйымдастырған Әбілхан Қастеевтің 110 жылдығына орай өткізілген «Дети рисуют мир Казахстана»  атты сурет көрмесінің жеңімпазы.

***

Умурзаков Алдияр

10 "А" сынып оқушысы

Халықаралық қашықтық пән олимпиадаларының жүлдегері;

Облыстық, республикалық, халықаралық чемпионатының спорт жеңімпазы;

Қарағанды қаласында өткен «Кубок дракона» VIII халықаралық турнир-фестивалінің жеңімпазы;

Тараз қаласында өткен республикалық самбо бойынша турнирінің I орын иегері;

Қазақ хандығының құрылғанына 550 жылдығына арналған республикалық грэпплинг, панкратион күрестерінің жүлдегері;

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған республикалық турнирінің жеңімпазы;

Санкт-Петербург қаласында өткен әлем чемпионатында «Боевое самбо» бойынша I орынның иегері;

Қазақстан Республикасының жасөспірімдер спорт құрама командасының мүшесі;

Қоғамдық жұмысының белсенді қатысушысы;

Гимназия этномұражайының жүргізушісі.

***

Султанова Аяжан

10 "А" сынып оқушысы

Халықаралық, республикалық, облыстық, қалалық деңгейдегі байқауларының жүлдегері;

Биология, орыс тілі, тарих, информатика  пән олимпиадаларының жеңімпазы;

Технология пәні бойынша қалалық олимпиаданың III дәрежелі Диплом иегері;

«Мен қазақстандықпын» облыстық олимпиаданың жеңімпазы;

«Тарихи тұлғалар» атты қалалық ғылыми жоба жарысының I дәрежелі Диплом иегері;

«Алғырлар-2016» қалалық шығармашылық байқауының Дипломымен марапатталған;

Павлодар қаласында өткен халықаралық шаттық фестивалінің жеңімпазы;

Түркияда өткен халықаралық «ТЮРКСОЙ» өнер сайысының жүлдегері;

Республикалык Алматы қаласындағы өткен «Күншуақ» би фестивалінің I орын иегері;

Дәстүрлі Дельфий ойындарының белсенді

қатысушысы мен жеңімпазы;

Гимназия этномұражайының жүргізушісі.

***

Исмаилова Малика

10 "А" сынып оқушысы

«Жыл оқушысы - 2017» VІ қалалық байқауының Бас жүлде иегері;

Республикалық олимпиаданың қалалық кезеңінен құқықтану пәні бойынша екі дүркін ІІ орын иегері;

Халықаралық «Nalanda» олимпиадасының қазақ тілі пәнінен І орын, орыс тілінен ІІ орын, биология пәнінен ІІ орын иегері;

Халықаралық «Золотой бисер» олимпиадасының Бас жүлде иегері;

«КИО» қашықтық олимпиадасының қазақ тілі, биология пәндері бойынша жүлдегері;

«Дельфий» ойындарының Бас жүлде иегері.

***

Байжуманов Ерлан

9 "Ә" сынып оқушысы

«Рух» халықаралық қайырымдылық қоры ұйымдастырған «Мәңгілік ел» фестиваль-байқауынан «Мәнерлеп оқу» номинациясы бойынша I дәрежелі Дипломы;

«Жасын ғұмыр – Қасым ғұмыр» I қалалық Қасым оқуларында «...Өзге емес, өзім айтам өз жайымда» Қасым шығармаларын жатқа оқу номинациясы бойынша II дәрежелі Дипломы;

Мектеп оқушылары арасында өткен VI облыстық Махамбет оқуларында «Ел құтқарар ер едім» номинациясы бойынша III орын;

Облыстық «Ясауитану» байқауының облыстық іріктеу кезеңінде III орын;

Халықаралық деңгейде «Ақ сұңқар» атты мәнерлеп оқу сайысынан I орын және Бас жүлде иегері.

***

Байжуманов Нұрлан

9 "Ә" сынып оқушысы

«Ата-бабамыздың мұрасын сақтаймыз және дамытамыз» атты облыстық балалар көркемөнер шығармашылығы байқауынан II орын;

XVII Абай оқуларының облыстық кезеңінің «Өлең-сөздің патшасы, сөз сарасы» номинациясы бойынша II орын;

XVIII Абай оқуларының облыстық кезеңінің «Өлең-сөздің патшасы, сөз сарасы» бағыты бойынша Бас жүлдені иеленді;

Математикадан өткен Ұлттық Интернет Олимпиадасының I-дәрежелі Дипломы;

Халықаралық деңгейде «Ақ сұңқар» атты мәнерлеп оқу сайысынан I орын және Бас жүлде иегері.

***

Акимбекова Айдана

8 "А" сынып оқушысы

«РУХ» халықаралық қайырымдылық қоры ұйымдастырған «Жүректе сақталған естелік» фестиваль-байқауының «Вокал» номинациясы бойынша ІІ дәрежелі Дипломы;

Халықаралық «Күзгі әуен» фестивалінің Дипломы;

Халықаралық «Жұлдызды жоба» сайысының лауреаты;

Халықаралық «Ақ сұңқар» фестивалінің лауреаты;

ІІ Республикалық «Өнер Қанатында» фестиваль-конкурсының ІІ дәрежелі Дипломы;

ІІ Республикалық Людмила Мельникованың музыка сайысының ГРАН-ПРИ иегері;

ІІІ Қалалық халық әндері «Дәстүрлі әнге құрмет, бізге міндет» атты фестиваль-байқауынан ІІ орын.

***

Абишева Камила

8 "Ә" сынып оқушысы

«Өзін – өзі тану» пәні бойынша Республикалық «Мен – Қазақстан азаматымын» олимпиадасының ІІ дәрежелі Дипломы;

Математика пәнінен өткен Ұлттық Интернет Олимпиадасының жеңімпазы;

Республикалық «Звездный листопад» сайыс – фестивалінің ІІ дәрежелі Дипломы;

Республикалық «Осенний листопад» сайыс - фестивалінің ІІ дәрежелі Дипломы.

***

Мырзақұлова Әсем

8 "Б" сынып оқушысы

II Халықаралық «Be Clever» олимпиадасынан  қазақ тілі пәні бойынша I дәрежелі Дипломы;

Қазақ тілінен өткен Республикалық Ұлттық Интернет Олимпиадасының жеңімпазы;

Халықаралық «British bulldog» конкурсының II дәрежелі Дипломы;

Республикалық «Қазақстан ұстаздары» қоғамы ұйымдастырған «География» пәні бойынша қашықтық олимпиадасының I дәрежелі Дипломы;

Математикадан өткен Ұлттық Интернет Олимпиадасының жеңімпазы.

***

Алмасбек Тұмар

6 "А" сынып оқушысы

ІІІ Халықаралық балалар мен жасөспірімдер және ересектер шығармашылығы «Күзгі әуен» фестиваль-конкурсының ІІ дәрежелі лауреаты;

ІІ Республикалық «Өнер қанатында» фестиваль-конкурсының лауреаты;

Тілдер мерекесіне арналған «Сүйемін туған тілді, анам тілін» атты патриоттық шығармаларды мәнерлеп оқу сайысында ІІ орын;

Халықаралық «Nalanda 2016» онлайн олимпиадасына (орыс тілі, информатика, биология, қазақ тілі, метематика)  қатысқаны үшін Диплом;

Облыстық «ЗИЯТКЕР» марафонының қатысушысы.

***

Игимбаева Айсұлу

6 "А" сынып оқушысы

І қалалық «Жанды классика-2017» мәнерлеп оқу байқауының І дәрежелі Дипломы;

Қазақстан тарихынан өткен Ұлттық Интернет Олимпиадасының І дәрежелі Дипломы;

Халықаралық балалар мен жасөспірімдер және ересектер шығармашылығы «Гармония» фестиваль-конкурсының лауреаты және ІІ дәрежелі Дипломы;

Республикалық «Весенний кубок» конкурсынан инструменталды жанр бойынша ІІ дәрежелі Дипломы;

«Кедергісіз келешек», «Нұр Отан» партиясының жобасынан «Домбыра» номинациясы бойынша ІІ дәрежелі Дипломы;

«Менің бақытты Отбасым» атты сурет байқауына қатысып белсенділік танытқаны үшін Мадақтама.

***

Болат Айдана

6 "А" сынып оқушысы

Қазақстан тарихынан өткен Ұлттық Интернет Олимпиадасының І дәрежелі Дипломы;

Халықаралық «Кенгуру - математика для всех» интеллектуалды конкурсынан І дәрежелі Дипломы;

Халықаралық «Platon» білім дамыту орталығы ұйымдастыруымен өткізілген Республикалық «Өнердің қас шебері» атты қолөнер, көркемөнер байқауының ІІ дәрежелі Дипломы;

Табиғи материалдардан тігілген киімдер «Мастер» Халықаралық «ЭКСПО-2017» көрмесіне арналған модельдер конкурсына қатысқаны үшін Диплом;

«World beauty Astana 2016» байқауының Дипломы және «World beauty» модельдер байқауына қатысқаны үшін Сертификат;

Рухани келісім күні мерекесі қарсаңында «Қазақстан-біздің ортақ үйіміз» атты сурет байқауында ІІ орын;

«Отбасы» күніне орай «Менің бақытты отбасым» атты сурет байқауында «Ең үздік сурет» номинациясы бойынша Мадақтама;

«Kids-Fashion» модель және актёрлік өнер курсын үздік аяқтағаны үшін Диплом.

***

Қасқырбай Айсұлтан

6 "Ә" сынып оқушысы

Ұлттық Интернет Олимпиадасында ағылшын тілі пәнінен І дәрежелі Дипломы;

«Зерде» республикалық дарынды балаларды анықтау және қолдау мақсатында өкізілген «БІЛГІР» шығармашылық зияткерлік байқауына қатысқаны үшін Мадақтама;

«Сарыарқа Дарыны» аймақтық ғылыми - практикалық орталығы облыстық «Парасат» зияткерлік марафонының Дипломы;

Қарағанды облысы білім басқармасы «Бастау» жасөспірімдер тобында «Жеңіске ұмтылу» номинациясы иегері;

Қарағанды қаласы «Дзюдо – Батыр» АҚ ұймдастырған жасөспірімдер арасында өткен сайыстан ІІІ орын;

Қарағанды қаласы «Fitness First» ФК ұйымдастырған сайыстан ІІ орын.

***

Турдыбекова Дилназ

6 "Ә" сынып оқушысы

Ұлттық Интернет Олимпиадасында орыс тілі пәнінен І дәрежелі Дипломы;

«Қазақстан» Республикалық Телерадиокорпорациясы АҚ «Балапан» телерарнасының 5 жылдық мерейтойына арналған концертте белсенді қатысып, арнаның дамуына қосқан үлесі үшін Алғыс хат;

«Ата-бабамыздың мұрасын сақтаймыз және дамытамыз» атты облыстық балалар көркемөнер шығармашылық байқауынан ІІІ орын;

IV Облыстық «Туған соқпақтар» виртуалды саяхат байқауының «Шуақты тастар қаласы» атты номинация бойынша І дәрежелі Дипломы;

Қарағанды қаласының 80 жылдығына арналған 8 наурыз – Халықаралық әйелдер күніне орай ұйымдастырылған «Кішкентай Көктем Аруы» балалар байқауында өнер көрсеткені үшін Дипломы;

Сарыарқа Дарыны Облыстық «Парасат» зияткерлік сайысына қатысқаны үшін Сертификат.

***

Маралов Мысал

5 "А" сынып оқушысы

Халықаралық Ағылшын тілі конкурсынан III дәрежелі Дипломы;

Халықаралық «Русский медвежонок – языкознание для всех» конкурсының I дәрежелі Дипломы;

«Clever» облыстық олимпиадасының жүлдегері;

Облыстық «Бастау» математикалық турнирінің II дәрежелі Дипломы.

***

Аманжол Аяла

5 "А" сынып оқушысы

III Халықаралық «Күзгі әуен» фестиваль-конкурсының II дәрежелі Дипломы;

II Республикалық «Өнер қанатында» фестиваль-конкурсының I дәрежелі Дипломы;

Облыстық тоғызқұмалақтан жастар мен жасөспірімдер арасында біріншіліктен II орын;

Қарағанды қаласының жекелей Чемпионатының III дәрежелі Дипломы.